סל הצעות

מבצעים חמים

עקבו אחרינו בפייסבוק

טיפים וכללים להוזלת מחיר החתונה (כלכלית ונפשית)

  • 1 כלל ראשון: הפרד ומשול – רוצה להוזיל עלויות וגם לקבל יותר כמו שאת (!) רוצה? במקום סלון כלות לכי על המודל הכלכלי של כלה בסלון (של הבית) או החליטי על מקום התארגנות לחתונה אחר (שבו לא ילחיצו אותך בני משפחה והשכנה יפה מהבניין ממול), הביאי לשם את שמלת הכלה ושאר פרטי הלבוש שלך, הזמיני לשם את המאפרת, מעצבת השיער, וכמובן את החברות הטובות שירגיעו וילוו אותך לאורך היום המ(לחיץ)יוחד הזה..
  • 2 כלל שני: תקופה רגועה- תתחתנו בחורף, יש אחלה אפשרויות צילום, ואתם יכולים להוזיל את מחיר המנה, ואת החתונה בכלל דרך עד החתונה מבית שליש גן עדן. למתחתנים בחורף, לרוב אין הבדל במחיר לפי יום החתונה בשבוע, אך עדיין אם תבחרו להתחתן ביום ראשון תזכו לחסוך עוד כמה שקלים, והאורחים שלכם יזכו לאוכל טרי. 
  • 3 כלל שלישי: מינון נכון– לא חייבים 13 נגנים, גם חמישה יעשו את העבודה יופי, ואם אתם ממש רוצים משהו ייחודי תארגנו בעצמכם כנר נחמד שילווה אתכם לחופה. בגזרת הצילום תוכלו לוותר על מצלמת רחף ודומיה, אלא אם כן אין לכם שליטה על הרוקדים... 2 מצלמות סטילס ווידאו אחת יעשו גם הם את העבודה, ולא ישאירו אתכם ריקים מתוכן אחר כך.
  • 4 כלל רביעי: קנו ברשת – הזמנות לחתונה עושים באינטרנט!! באתרים האיכותיים תמצאו דוגמאות ותמליל מדויק בלי הצורך להסתבך.. המחיר קבוע וההזמנות נשלחות עד לבתיכם. אם נתקעתם ואתם זקוקים לעוד 100 הזמנות, נכנסים שוב לאתר ומזמינים באותה עלות. ברשת תוכלו למצוא גם שמלת כלה, חליפת חתן, מזכרות וברכונים, כל אלה בעלות זולה משמעותית ובלי לצאת מהבית.
  • 5 כלל חמישי: מרגיעים את הכל(ה)!  –אין צורך בשמלה ב6000 ₪ וגם לא ב3000, חנויות יד שניה לשמלות כלה תופסות תאוצה בציבור הכללי וגם אצלנו, שם ניתן למצוא שמלות לתפארת מדינת ישראל במחירים שבין 200 ל 2000 ₪ , עם תיאור מדויק של כול קורות החיים של השמלה מי לבשה? מה לבשה? כמה לבשה?, מספר חתונות שעברה השמלה מוזיל את עלותה עד למינימום... חשוב לזכור שהשמלה משמשת אותך לארבע שעות חתונה + ארבע שעות צילומים (במקרה הטוב).. דרך אתר עד החתונה תוכלו לחסוך אלפי שקלים מעלות השמלה ולקבל את שמל הכלה המתאימה ביותר עבורך...
  • 6 כלל שישי: בדיקה היי היי אחת!! - האיפור חשוב לך, מחצית מהכלות חושבות בדיעבד שהאיפור שלהן היה כבד מדיי ועדיף להן האיפור הפשוט והקל, כמו שהן עושות בדרך כלל. הזמיני את המאפרת אלייך הביתה לניסוי ותעיה קודם החתונה.
  • 7 כלל שביעי: האצלת סמכויות (מראש!) – זהו אולי הכלל והטיפ החשוב ביותר שאנו יכולים להעניק לזוג הצעיר, האצלת סמכויות תורמת לרוגע ולשלווה שלכם ביום החתונה, לכן החליטו מראש על אחראים לפי התחומים הבאים:
  • אחראי רכב (כולל השכרה (אם צריך) שפצור אבזור וכו')
  • אחראי אולם (הושבת האורחים, מומלץ להכין כרטיסים מראש + מספור שולחנות, זמן הוצאת המנות לאורחים)
  • אחראי חופה (תיאום מול הרב, עדים, הנחייה, כרטיסי שבע ברכות- כולל המברכים, כתובה- והמכובד בקריאתה, יין וכוסות)
להוזלת עלויות החתונה פנו אלינו לאתר עד החתונה ותתחילו לחסוך 058-6519660
הסר הכל 0 ספקים התווספו בקשו הצעת מחיר