סל הצעות

מוזיקה

להקת סרוגים

054-9319107

להקת סרוגים היא תזמורת חסידית לחתונה או לכל אירוע אחר. ההרכב שלנו הוא הרכב איכותי צעיר ומקפיץ בטירוף, שכל מטרתו היא להפוך את האירוע שלכם לאירוע המושלם ביותר

הוסיפו להצעה מהירה

הוסף

שלחו בקשה מיידית להצעת מחיר מספק זה

ממליצים עלינו

0 ממליצים

אודות להקת סרוגים

הרגע הגדול הגיע, התארסתם! מזל טוב וחמסה חמסה חמסה. מה הלאה? מחפשים להקה לחתונה, אבל לא סתם להקה חסידית, משהו שונה, תזמורת מדליקה שבאמת תעשה המון שמח ותקפיץ את כולם לרחבת הריקודים עד אובדן חושים, כולל דודה בלומה (שהיא לא באמת דודה אבל כולם קוראים לה ככה כי היא עשתה עם סבא חיים מילואים באצ"ל) בקיצור, מצאתם!!
להקת סרוגים היא תזמורת חסידית לחתונה או לכל אירוע אחר. ההרכב שלנו הוא הרכב איכותי צעיר ומקפיץ בטירוף, שכל מטרתו היא להפוך את האירוע שלכם לאירוע המושלם ביותר.
בלהקה 6 נגנים: מנחם זברובסקי - תופים וג'מבה, ליאור גרוסמן- קלידים ואקורדיון, גל דהן- סקסופון טנור וסופרן, חליל צד וקלרינט, חייקי מובשוביץ- גיטרה חשמלית וספרדית, ברק הנר- חצוצרה וליאור רבינוביץ- זמר וקונגסים (דרבוקות ענקיות, אם לא הבנתם). אם תירצו, ניתן גם להוסיף: כנר, טרומבון וכד'
בחירת השירים העשירה, המעברים המיוחדים בין השירים והקצב המטריף של הלהקה מאחד את כל האורחים, מכל גווני הקשת וגורם להם פשוט להשתולל. אל דאגה, המגוון הגדול של השירים יענה גם על ציפיותיהם של האורחים החילוניים, החרדים, הביינישים ואפילו של סבא חיים וסבתא חיה. כמו כן, לזוגות שביניכם שאוהבים מוסיקה ישראלית, אנחנו נקפיץ אתכם בהרקדה ישראלית מדהימה עם המון שירים מכל הסוגים והזמנים. חשוב לציין, שכל האירוע , נבנה יחד אתכם, לפי השירים שאתם הכי אוהבים, שהכי מרגשים אתכם, כאשר במקביל, אנחנו כמובן גם נחוש כל הזמן את הקהל.
ומילה אחרונה לכם, ההורים המאושרים! אנחנו רוצים להרגיע גם אתכם, אנחנו שמים דגש רב ביותר בכל הקשור לעוצמת הנגינה (הווליום) שבה הלהקה מנגנת ובעיקר בעת האוכל!! הווליום לא יהיה מחריש אוזניים, הבטחה שלנו.
נשמח מאד לשמח אתכם.
להקת סרוגים

אולי יעניין אותך גם

הסר הכל 0 ספקים התווספו בקשו הצעת מחיר