סל הצעות

מקום ואוכל

קסאנאדו

בן ציון גליס 50 פתח תקוה (הצג מפה)
0723931055

חתונה היא ללא ספק אחד האירועים המרגשים ביותר בחייו של כל אדם. הרגע בו אדם נושא את אהבת חייו, את בחירת ליבו לאישה. אירוע חשוב זה באמת ראוי להיות חלום. זיכרון מתוק המלווה חיים שלמים. Xanadu הינו ראשיתו של חלום זה.

הוסיפו להצעה מהירה

הוסף

שלחו בקשה מיידית להצעת מחיר מספק זה

עקבו אחרינו בפייסבוק

ממליצים עלינו

0 ממליצים

אודות קסאנאדו

אתר הבית: www.xanadu.co.il
חתונה היא ללא ספק אחד האירועים המרגשים ביותר בחייו של כל אדם. הרגע בו אדם נושא את אהבת חייו, את בחירת ליבו לאישה. אירוע חשוב זה באמת ראוי להיות חלום. זיכרון מתוק המלווה חיים שלמים.

Xanadu הינו ראשיתו של חלום זה. מהרגע הראשון, הצוות המיומן והמקצועי שבונה את האירוע בהתאם לקונספט המבוקש, מאפשר ללקוחותינו ליהנות משקט נפשי. כל בקשה, כל פרט ולו הקטן ביותר, מתבצעים בהתאם לדרישת הלקוח. ב- Xanadu הכל נבנה ומתוכנן בהתאם ללוח זמני קפדני כך, שביום האירוע עצמו, כבר שמתקרבים לאולם ניתן להרגיש את החשמל באוויר.

ההתרגשות והחוויה רק מתעצמים כשנכנסים למתחם קבלת הפנים המפואר, כאן האורחים מתמזגים עם הניחוחות והטעמים המשכרים עליו אמונים השף וצוות המטבח. עם הכניסה לאולם הצלילים והאורות של מערכות התאורה והסאונד החדישות, סוחפות את האורחים פנימה לתוך החלום עצמו.

אין ספק שחתונה היא אירוע של פעם בחיים. לכן, חשוב לבחור במקום הנותן ללקוחותיו את החוויה האמיתית של פעם בחיים. Xanadu עושה זאת בהצלחה מרובה. פעם אחר פעם הייחודיות של המקום, היצירתיות ויכולותיו יוצאות הדופן בהעמדת אירועי קונספט בסטנדרטים גבוהים מאוד, משאירים את לקוחותיו פעורי פה ועם רצון עז לחזור לכאן לחגוג אירוע נוסף

אולי יעניין אותך גם

הסר הכל 0 ספקים התווספו בקשו הצעת מחיר